DSC_5153
W naszym gabinecie weterynaryjnym w Bydgoszczy oferujemy kompleksową opiekę nad zwierzętami, od profilaktyki i dietetyki po zabiegi chirurgiczne.
Profilaktyka
DSC_5220Przez profilaktykę rozumiemy takie czynności, jak szczepienia, odrobaczenia czy zabezpieczenia przeciw kleszczom… (więcej)
Karmy dla zwierząt
DSC_0309Dobra karma to podstawa zdrowia i witalności każdego zwierzęcia. W naszym gabinecie oferujemy szeroką gamę specjalistycznych pokarmów, które pomożemy dobrać do potrzeb pupila (więcej)
 • leczenie ambulatoryjne – w czasie wizyty lekarskiej zwierzak zostaje poddany badaniu klinicznemu, oceniana jest jego kondycja, w razie konieczności zlecane i wykonywane są badania dodatkowe, ale najważniejsze jest to, żeby mu pomóc, gdy źle się czuje.
 • leczenie chirurgiczne – dzięki zaawansowanej wiedzy i dostępności dobrych środków i metod chirurgia jest nieodzownym (i niekiedy koniecznym) uzupełnieniem leczenia farmakologicznego, coraz mniej strasznym i bardziej dostępnym dla właścicieli. Oferta obejmuje zabiegi rutynowe jak i ratujące życie.
 • stomatologia – zdrowe zęby to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu, także i zwierzęcego. Utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej i zębów pupila nie tylko daje mu korzyści zdrowotne, ale także daje komfort właścicielowi, który nie jest narażony na nieprzyjemne zapachy.
 • Pielęgnacja
  • równe krótkie pazury i czyste uszy u domowego kota czy psa poprawią nie tylko komfort jego życia, ale także wywołają uśmiech u właściciela.
  • udzielanie porad fachowych- świadomy właściciel zwierzaka zadaje dużo pytań, żeby jak najlepiej zajmować się swoim zwierzęciem. Lekarz natomiast jest to po, żeby na wszystkie tego typu pytania wyczerpująco odpowiedzieć
 • Zakładanie paszportów, badanie eksportowe – w dzisiejszych czasach klient wyjeżdżający na zagranicę nie musi rozstawać się ze swoim pupilem. Wystarczy, że dopełni odpowiednich formalności, trwale go oznakuje (mikroczip) i założy paszport. Bardzo ważne jest, aby klient był zapoznany z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi dotyczącymi podróży z czworonogami, a pozwoli to właściwie rozplanować czas na przygotowanie do wspólnego wyjazdu.
 • Wystawianie świadectw zdrowia – dla czworonożnych podróżników, ale i dla zwierząt wystawowych.
 • Wizyty domowe – gdy klient nie jest w stanie przyjechać do gabinetu nie jest to problem dla nas. Zakład oferuje usługi mobilne zarówno w zakresie lecznictwa jak i profilaktyki

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress